phone red 444 4 189

Hakkımızda - Targaz Enerji

Hakkımızda


TARGAZ Enerji

1989 yılında, doğalgaz sektöründe başladığımız faaliyetlerimize;

  • Doğalgaz
  • Isıtma & Soğutma

Ana başlıkları altında sürdürmekteyiz.

Targaz olarak; Türkiye’de ilk yerli imalatını başlattığımız “Basınç Düşürme ve Ölçüm İstasyonları” kanalımız halen BOTAŞ ve diğer Şehir Gaz Dağıtım Şirketleri için RMS A, B ve C üretimi ile devam etmektedir.

İlk RMS-B tipi istasyonların 1989 yılında TPAO için üretmeye başlamış, 2001 Yılında ise yine Türkiye’ de  ilk RMS A istasyonu üretimini Akhisar OSB ile başlatan firma olmanın haklı gururunu taşımaktadır.

Gelişen Pazar ve ürün gamı çerçevesinde, İstanbul’da Levent ve İçerenköy, Ankara’da Rüzgarlı ve Ostim, Diyarbakır ve İzmir Şubeleri ile Türkiye genelinde hizmet ağını genişleten TARGAZ, servis hizmetlerini de yine bu merkezlerden vermeye devam etmektedir.

Yurt içi ana üreticilerin yanı sıra, kendi bünyesinde ithalat ve temsilciğini yaptığı ürünler için çalışmalarını arttırarak devam ettirmektedir.

  • STFgas                   İtalya                Regülatörler
  • Meccanico Segrino İtalya               İzole conta ve bağlantı parçalar
  • AVK VALVES           Danimarka       Sürgülü, kaynak uçlu yeraltı gaz vanalar, PE vana
  • BEE                         Almanya          Yangın Vanaları
  • VORTEX                  Almanya          Sirkülasyon Pompaları
  • TORMENE A.           İtalya               Yüksek Basınç Regülatörleri  
  • EUROMAG               İtalya               Ultrasonic Akış Ölçerler – Sayaçlar

Isıtma ve Soğutma’ da TARGAZ …

Doğalgaz sektörüne paralel olarak, büyümesini diğer Pazar alanlarına da kaydıran TARGAZ, 2010 yılında evsel ve endüstriyel yanma teknolojileri üreticileri arasında en bilinen firmalardan olan Aristonthermo grubunu firmalarından  Ecoflam”  Türkiye Disbürütörü olarak ürün portföyüne yeni bir ürün gamı dâhil etmiştir

Isıtma sektöründe başlayan gelişim, 2014 senesinde Radyant Isıtıcı ürünlerin de TARGAZ ürün gamı içinde yer alması ile devam etmiştir. İtalyan kökenli ve 100% Avrupa menşeeli olan SYSTEMA markalı radyant ısıtıcı ve sıcak hava üreteçleri ile TARGAZ hem hizmet ağını hem de servisini paralel olarak geliştirmiştir.

Targaz Enerji tecrübeli ve profesyonel çalışma ekibini yurtdışında aldığı eğitimlerle destekleyerek siz kullanıcılara her türlü hizmeti ve teknik desteği verecek tecrübeye sahip hale gelmiştir.